21:00, 21 Prill 2019

Aktorja e famshme, Jessica Simpson, të gjithë besimtarëve katolikë u ka uruar Pashkët.

Simpson e ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka shkruar se ajo dhe e gjithë familja e saj u urojnë Pashkët të gjithëve.

Simpson para një muaji ka lindur vajzën Birdie, ajo është fëmija i tretë i aktores, ajo ka edhe dy fëmijë tjerë një djalë dhe një vajzë.

View this post on Instagram

Happy Easter from the Johnson Family, Party of 5! ???

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë