Jessica Alba e zonja e vetes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jessica Alba e zonja e vetes

NULL NULL
24/05/2015

Jessica Alba, e bukur, e mençur dhe drejtuesja e ndërmarrjes multi-bilionëshe, është bërë sukses global.

Të shtunën Jessica ka aderuar në aeroportin e Los Angeles duke i bartur disa valixhe të stër-mëdha të gjitha e vetme, transmeton Klan Kosova.

Ajo sapo kishte përfunduar një udhëtim zyrtar në Shanghai, në Kinë.

34 vjeçarja ka marrë pjesë në Konferencën Globale të Grave Ndërmarrëse, ku ka ndarë me publikun përvojat e saja në biznes.

Edhe pse e veshur thjeshtë me rroba të rehatshme, ajo dukej bukur dhe elegante.

klankosova.tv 

jessica alba

29050CB100000578-0-image-a-104_1432431531971