Jessica Alba, aktorja modeste - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jessica Alba, aktorja modeste

NULL NULL
25/05/2015

Jessica Alba vazhdon të thotë se familja është gjëja më e rëndësishme në jetën e saj dhe këtë e ka dëshmuar duke e lënë prapa karrierën që të kujdeset për fëmijët.

Sipas saj, të kujdesesh për fëmijët është njëra nga punët më të mira në botë që njëherësh është përgjegjësi e madhe.

Aktorja ka një lidhje 12-vjeçare me aktorin Cash Warren, ndërsa qe shtatë vjet janë të martuar.

34-vjeçarja, e cila që është nënë e dy fëmijëve aktualisht është duke pushuar nga karriera, për t’iu përkushtuar dy vajzave të saj.