20:00, 26 Qershor 2019

Aktorja e njohur britanike, Jess Glynne, ka thënë se grupi Spice Girls ka ndikuar pozitivisht në karrierën e saj muzikore.

Sipas Daily Mail, Glynne ka thënë që për herë të parë i kishtë takuar Spice Girls para 21 viteve në stadiumin Wembley të Londrës.

Ajo më tej shtoi se nga ajo kohë ato e inspiruan atë të bëj muzikë, transmeton Klan Kosova.

“Ndjehem e bekuar të perfomojë tani si këngëtare bashkë me grupin që është idolli im”.

“Spice Girls më ka inspiruar dhe më ka dhënë kurajo të vazhdojë më tutje me muzikë, të mos ndalem”, ka thënë Glynne.

Konkurs Pune

Lexo më shumë