Jep dorëheqje Ministrja e Informimit të Libanit

Jep dorëheqje Ministrja e Informimit të Libanit

1 muaj më parë

Ministrja e Informimit të Libanit, Manal Abdel Samad, ka dhënë dorëheqje gjatë ditës së sotme, raporton Reuters.

Abdel ka përmendur dështimet e qeverisë për të nxjerrë reforma dhe shpërthimin e madh që ka tronditur Bejrutin këtë të martë, njofton Klan Kosova.