Jep dorëheqje drejtori i Teatrit Kombëtar, Naser Shatrolli - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jep dorëheqje drejtori i Teatrit Kombëtar, Naser Shatrolli

NULL NULL
5 months më parë

Naser Shatrolli ka dhënë dorëheqje nga të qenët drejtor i Teatrit Kombëtar të Kosovës.

Shatrolli ishte zgjedhur në këtë pozitë në fillim të vitit të kaluar.

“Arsyet janë krejt personale”, ka thënë Shatrolli për Klan Kosovën i pyetur për arsyet dhe rrethanat e dorëheqjes së tij, duke mos zbuluar më shumë.