Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jennifer Lopez po mendon të heqë dorë nga muzika

NULL NULL
13.02.2024 11:17

Jennifer Lopez me sa duket po mendon të heqë dorë nga muzika.

Këngëtarja 54-vjeçare do të publikojë albumin e saj të nëntë “This Is Me” më 16 shkurt. Ky është albumi i saj i parë në një dekadë.

Megjithatë, ky album mund të jetë i fundit. Ajo la të kuptohet për dorëheqje në një intervistë të fundit.

“Nuk e di nëse do të bëj ndonjë album tjetër pas këtij. Unë ndihem shumë e përmbushur”, tha Jennifer, transmeton Klankosova.tv.

Ajo vazhdoi: “Ndjehem sikur është fundi I një lloj epoke për mua, kurrë nuk do të thoja kurrë, por tani ndihem sikur e kam të mbushur zemrën dhe shpirtin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme