23:51, 23 Korrik 2019

Nesër do të shihni Jennifer Lopezin duke festuar ditëlindjen e saj të 50-të.

Ylli i popit nuk ka ndryshuar në pamje aspak për vite me radhë, njofton Klan Kosova.

Figura e saj e lakmueshme është ende në të njëjtën formë siç ishte në fillim të karrierës së saj pavarësisht se ka lindur dy fëmijë.

Ju do ta keni të vështirë që të gjeni një rrudhë në fytyrën e Jennifer Lopez.

Dhe në këto fotografi do të mund të shihni se sa pak ka ndryshuar J Lo si në pamje ashtu edhe në stil.

Konkurs Pune

Lexo më shumë