Jennifer Lopez imazhi i kampanjës së re së Versace's (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jennifer Lopez imazhi i kampanjës së re së Versace’s (FOTO)

NULL NULL
12/01/2020

Jennifer Lopez ka bërë të ditur se është bërë imazh i kampanjës së re të “Versace”.

Ajo e konfirmoi përmes fotografive që i ka realizuar nga fotosesioni për këtë brend.

“Jam e emocionuar që më në fund mund të ju njoftoj se jam fytyra e kampanjës “VersaceSS20. Faleminderit Donatella Versace dhe çdonjërit tek Versace për vizionin e juaj dhe bashkëpunimin”, ka shkruar ajo.