22:58, 14 Dhjetor 2019

Ata u fejuan përsëri në mars gjatë një propozimi romantik ndërsa ishin në plazh në perëndimin të diellit në Bahamas.

Të premten në mbrëmje, Jennifer Lopez, 50 vjeçare dhe Alex ‘A-Rod’ Rodriguez, 44 vjeçar, u shfaqën si çdoherë një çifti i dashur, njofton Klan Kosova.

Këtë herë ata vendosen që së bashku të shikojnë një ndeshje të Lakers në Miami.

Gjatë lojës, të dy u dhuruan fanellat blu me pseudonimet e tyre mbi ta nga ekipi me seli në Florida.

Konkurs Pune

Lexo më shumë