13:00, 8 Nëntor 2018

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë bërë çifti më i komentuar ndërkombëtar.

Paraqitja e fundit u bë temë e shtypit rozë me fotografinë që postoi vetë këngëtarja në Instagram, njofton Klan Kosova.

Çifti dukej mahnitës dhe elegant në udhëtimin e tyre në Universitetin Stanford të martën.

Jennifer 49 vjeçare dhe Alex 43 vjeçar ishin të veshur me rroba shumë të shtrenjta në fotografitë tjera që u postuan më pas.

View this post on Instagram

Beautiful afternoon with my #1 ☀️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë