16:00, 20 Tetor 2019

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë zyrtarisht të martuar!

Aktorja, fituese e çmimi Oscar, u martua me 34 vjeçarin të shtunën në mbrëmje, në një ceremoni në Newport, Rhode Island, konfirmon People, transmeton Prive.al.

Jennifer dhe Coke u fejuan në muajin shkurt pasi filluan lidhjen në pranverën e vitit 2018. Ata u prezantuan nga shoqja e tyre e ndërsjellë Laura Simpson, e cila shoqëroi në mënyrë të famshme aktoren në Oscar në 2014.

Konkurs Pune

Lexo më shumë