Jennifer Garner,pjesë e filmit "Miracles from Heaven" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jennifer Garner,pjesë e filmit “Miracles from Heaven”

NULL NULL
01/05/2015

Ylli i filmit “Elektra” dhe “Dallas Buyers Club” Jennifer Garner do të jetë pjesë e filmit “Miracles from Heaven”.

Ajo e luan rolin e një nëne të një vazje të vogël nga Teksasi që  “shërohet nga Zoti” që pasi që shërohet pohon që e ka vizituar parajsën.

Regjisore  e këtij filmi është meksikania Patricia Riggen.