15:00, 7 Dhjetor 2019

Ata takohen që nga fillimi i vitit 2017.

Dhe shkëndija në mes të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez eedhe sot e kësaj dite duket aq e fortë sa kurrë.

Të premten ata u panë të përqafuar derisa dolën nga Rockefeller Center në New York City, njofton Klan Kosova.

Lopez ra në sy edhe me veshjen e saj ekstravagante derisa i fejuari i saj ishte i tëri në të zeza.

J Lo ka thënë ditë më parë për People se dëshiron të ketë edhe një fëmijë me të.

Konkurs Pune

Lexo më shumë