Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jennifer Coolidge thotë se ‘papjekuria’ e saj e ka penguar të krijojë familje

NULL NULL
10.06.2023 14:57
jennifer coolidge

Aktorja Jennifer Coolidge, 61 vjeçe, e cila aktualisht po shijon një rigjallërim të karrierës falë rolit të saj në “The White Lotus”, foli për zgjedhjen e saj për të mos pasur fëmijë në një intervistë të re me British GQ.

Duke reflektuar për zgjedhjen e saj Jennifer tregoi se si miqtë e saj e kishin inkurajuar të birësonte, por ajo beson se në vend të kësaj do të bëhej një njerkë më e mirë.

Ylli e tregon dëshirën për të mbetur e re në zemër, duke pranuar se nëse do të kishte mirëpritur fëmijët në jetën e saj do të thotë se do të duhej të ishte ‘rritur’.

“Unë jam shumë, shumë e papjekur, mendoj se kjo më ka penguar të kem fëmijë, sepse jam një lloj fëmije. Ndoshta nëse do të kisha fëmijë, do të më duhej të isha rritur. Ndoshta po të kisha fëmijë, do të duhej të isha rritur”, tha aktorja.

Ajo tregoi gjithashtu se si do ta ‘vlerësonte’ më shumë jetën e saj në Los Angeles nëse do të kishte fëmijë, duke thënë se është ‘e mërzitur’ me vendin ku jeton.

Ndërkohë, Jennifer, e cila aktualisht është beqare, ia atribuoi mungesës së fëmijëve edhe zakonit të saj për t’u takuar me burra intensivë.

“Unë kurrë nuk kam pasur një të dashur të qetë që ishte plot gëzim, e dini? Si, dikush që qesh me të gjitha mangësitë tuaja. Këtë nuk e zgjedh kurrë për veten time”, shkruan Dailymail, përcjell Klankosova.tv

Pavarësisht kësaj, aktores nuk i ka munguar asnjëherë vëmendja nga seksi i kundërt, ku pranoi vitin e kaluar se kishte fjetur me 200 persona falë rolit të saj si mamaja e Stiflerit në “American Pie” mbi dy dekada më parë.

E shfaqur në filma si “Legally Blonde” dhe “American Pie”, Jennifer ka qenë një emër i njohur për adhuruesit e komedisë, por roli i saj në “The White Lotus” e ka katapultuar më tej famën e saj.

Roli i saj si Tanya McQuoid në serinë parodi të klasës luksoze është njohur globalisht pasi fitoi çmime në Golden Globes, Emmys, Critics Choice Aëards dhe SAG Aëards.

Megjithatë, Jennifer pranon se ajo pothuajse nuk mori pjesë për arsye të shëndetit mendor.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.