11:00, 14 Janar 2020

Që nga hapja e llogarisë në Instagram, aktorja Jennifer Aniston po vazhdon të arrij rekorde.

Në fotografinë e fundit Aniston ka mbi nëntë milion pëlqime, transmeton Klan Kosova.

“Përshëndetje nga vajzat nga ana tjetër e korridorit”, shkroi Jennifer, me fotografitë e ribashkimit të Phoebe, Monica dhe Rachel.

Kujtojmë se Aniston ka hapur llogarinë e saj në Instagram duke postuar një foto të përbashkët me personazhet e Friends ndërsa tani numëron plotë 24 milionë ndjekës.

View this post on Instagram

Hi from the girls across the hall 👋🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë