22:04, 14 Shkurt 2020

Këngëtarja e njohur, Jehona Sopi, ka publikuar këngën e saj më të re e cila quhet “Jena Dashtë”, transmeton Klan Kosova.

Muzika dhe Orkestrimi i këngës është realizuar nga Darko Dimitrov, ndërsa teksti nga Aida Baraku.

Sopi është rikthyer sërish në skenën muzikore pas një kohe të gjatë me këngën e saj “Anej”.

Këtu më poshtë keni linkun e këngës:

Konkurs Pune

Lexo më shumë