Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je t’u këqyr veç me m’bë nervoz”, Santiana paralajmëron distancimin nga Ylli (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:26

Buci dhe Santiana janë sqaruar për një kohë të gjatë mbrëmë për krisjen që kanë pësuar në shoqërinë e tyre.

Santiana i tha atij se nëse dëshiron që të ketë raport jo të mirë me të mundet ta vazhdojë.

Kurse, Buci u sqarua duke i thënë se të gjitha veprimet që i ka bërë ishin për ta ngacmuar e nervozuar atë.

“Për një muaj të kam shoqe, kurrë nuk të kam ofenduar dhe ti vetëm se të kam ngacmuar një herë nuk dëshiron të më flasësh”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.