Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je shumë simpatik”, Alba dhe Vesa përshëndesin një person që është jashtë, për kë e kanë? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 12:45
Alba

Vesa dhe Alba i janë drejtuar kamerës dhe kanë përshëndetur një person jashtë shtëpisë.

Emrin nuk ia kanë thënë, por në një moment thanë se është shumë bukurosh dhe simpatik .

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.