Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je i pabesë edhe rrenc”, Juliana përplaset me Stresin (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 00:17

Debatet në mes të Stresit e Julianës, ishin rralluar kohëve të fundit, mirëpo sonte iu rikthyen “zanatit të vjetër”.

Përplasjet në mes dyshes këtë natë ishin të shumta. 7

“Je i pabesë edhe rrenc”, i tha Juliana Stresit.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.