Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je gjarpër”, vazhdon debati i ashpër mes Stresit dhe Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 16:06

Debati Stresi dhe Mbresa nuk ka të ndalur.

Ata këtë herë u kapën për fjalën “gjarpër”, ku Mbresa i thotë Stresit se atë dikush e ka quajtur “gjarpër”.

Ndonëse, Stresi se pranoi dhe tha se askush si ka thënë gjarpër.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.