"Je burrë, rrijë fjalës", Stresi përplaset me Vedatin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je burrë, rrijë fjalës”, Stresi përplaset me Vedatin (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 22:01

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me një përplasje në mes të Stresit dhe Vedatit.

Dyshja janë përplasur pas transmetimit të një video materiali, pas të cilit Stresi ka thënë se “Vedati po ndryshon versionet e historive”, derisa e ka ftuar t’i mbajë fjalët.

“Je burrë, rrijë fjalës”, i ka thënë Stresi pos tjerash Vedatit. Por, për ta parë debatin e tyre të plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.