Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Je bo si Shqipja”, për çfarë po debatojnë Santiana me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 22:27

Ylli dhe Santiana kanë pasur një debat mes vete, ku ai i tha kësaj të fundit se atë dhe Besin “mezi po pret me na keqkuptu”.

Santiana reagoi duke i thënë se “a e ke seriozisht a , se ti nuk lëshon llafe palidhje”.

E menjëhershme ishte kundërpërgjigja e Bucit i cili i tha Santianës se “do me u bë si Shqipja, veç mos me fol hiç”.

“Ti mos më lësho fjalë mua, se mua më djeg”, i tha më pas Santiana.

Për ta parë debatin e plotë mes Bucit dhe Santianës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.