Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Januzaj huazohet në Spanjë?

NULL NULL
29.05.2015 22:08
Nga sezoni i ardhshëm Adnan Januzaj pritet të luaj në La Liga.

Januzaj, duke nisur nga sezoni i ardhshëm, pritet të luajë në La Liga.

Mesfushori i Manchester Unitedit supozohet se mendon ta lërë “Old Trafford” dhe sipas spanjolles “El Fuerte” ai do të kalojë te Real Sociedad.

Sipas të njëjtit burim, Januzaj aktualisht gjendet në Spanjë për të kryer testet mjekësore te skuadra që drejtohet nga ish trajneri i tij David Moyes.

Januzaj pritet të shkojë në Spanjë në formë huazimi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.