Januzaj përshëndetet me Falcaon - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Januzaj përshëndetet me Falcaon

NULL NULL
25/05/2015

Adnan Januzaj ka përshëndetur sulmuesin Radamel Falcao në Twitter.

“Ishte kënaqsi të luaja me ty, top lojtar dhe person i mrekullushëm. T’i dëshiroj gjithë të mirat në të ardhmen.” ka shkruar Januzaj,transmeton Klan Kosova.

Duket se Falcao përfundimisht do të largohet nga United pas një sezoni të dopët tek “djajët e kuqë”.