Janet Jackson gati për turne - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Janet Jackson gati për turne

NULL NULL
15/06/2015

Janet Jackson ka shpallur pjesën e parë të saj për World Tour, i cili do të shënojë tourin e saj të parë pas katër viteve të fundit.

Turneu ka gjithsej 36 data deri më tani dhe do të filloj në Vankuver, Kanada me 31 gusht dhe ajo do të udhëtoj dëri më 12 nëntor kur përfundon në Honolulu, Hawai.

Biletat për turne do të dalin në shitje me 22 qershor, transmeton Klan Kosova.