James: Reali s'ka frikë nga Juventusi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

James: Reali s’ka frikë nga Juventusi

NULL NULL
12/05/2015
Mesfushori James Rodriguez, ka thënë se Real Madridi nuk i frikësohet skuadrës së Juventusit.

“Zonja e Vjetër” e fitoi ndeshjen e parë në kuadër të gjysmëfinales së Champions që u zhvillua na Itali, me rezultat 2-1 dhe ka një përparësi të vogël për të arritur në finale. Ndeshja kthyese zhvillohet në Spanjë të mërkurën në orën 20:45.

“Ne s’i frikësohemi asnjë skuadre tjetër. Ne e dimë se italianët mbrohen mirë, por do të japim më të mirën tonë dhe do të kualifikohemi në finale”, tha James Rodriguez.