Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Jam neutral, sepse zoti më sheh nëse flas keq për banorët e tjerë”, thotë Domeniku (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:38

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Domeniku ka dhënë një përgjigje interesante gjatë darkës së banorëve të nominuar.

“Je shumë neutral me të gjithë, si ka mundësi?”, ka qenë pyetja drejtuar atij.

“Nëse une flas keq, për shembull për Bleron, dhe shkoj i them Albës për të keq, Blero nuk e di, por unë mendoj se zoti i sheh të gjitha”, ka thënë Domeniku pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.