"Jam keq emocionalisht", Stresi tregon si u ndje gjatë ditë së djeshme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Jam keq emocionalisht”, Stresi tregon si u ndje gjatë ditë së djeshme (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 13:52

Stresi mbrëmë i ka treguar Julianës sesi është ndjerë.

Ai i ka thënë se gjatë ditës së djeshme ka qenë shumë i mërzitur.

“Sonte jam shumë i mërzitur, jam keq emocionalisht”, ka pohuar Stresi.

Ndërsa, Juliana i ka theksuar se duhet të kujtojë në çdo moment se për çfarë ka hyrë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.