Jakaj e shkatërron boksierin serb Nikoliq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jakaj e shkatërron boksierin serb Nikoliq

NULL NULL
24.03.2023 22:36

Boksieri nga Kosova Bernardin Jakaj e ka mposhtur boksierin serb Marko Nikoliq, në kategorinë gjysmë të rëndë.

Jakaj e dominoi këtë meç që nga fillimi deri në fund, madje duke e gjunjëzuar serbin Nikoliq, në raundin e dytë.

Fitorja në fund  u vendos në favor të Jakajt me vendim unanim të gjyqtarëve, njofton Klankosova.tv.

Kjo është fitorja e 14-të rresht e Jakajt, në karrierën e tij në boksin profesionist, pa pësuar akoma asnjë humbje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS