Jahti me vlerë mbi 23 milionë euro përfshihet nga flakët në ishullin spanjoll (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jahti me vlerë mbi 23 milionë euro përfshihet nga flakët në ishullin spanjoll (VIDEO)

NULL NULL
12/08/2022

Një jaht super luksoz me vlerë prej 23 milionë e gjysmë eurosh është përfshirë nga flakët në brigjet e një ishulli spanjoll.

Anija me gjatësi 45 metra i takon pronarit Paolo Scudieri i cili është pronar i një kompanie me vlerë 471 milionë eurosh, shkruan dailymail.co.uk, transmeton klankosova.tv

Nëntë pasagjerë dhe shtatë anëtarë të ekuipazhit që ndodheshin në bord në kohën kur shpërtheu zjarri, u shpëtuan të palënduar nga dy anije spanjolle të rojës bregdetare.

klankosova.tv