19:48, 28 Mars 2016

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga dhe ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie, nesër do të zhvillojnë një takim të përbashkët ku edhe do të nënshkruajnë marrëveshjen e ekstradimit midis Republikës së Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, njofton Klan Kosova.

Ky takim është paralajmëruar nga Zyra e Presidentes ndërsa detajet e marrëveshje do shpalosen nesër.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë