Jahjaga: Argumenti i dialogut nuk zëvendësohet me forcë dhe dhunë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jahjaga: Argumenti i dialogut nuk zëvendësohet me forcë dhe dhunë (VIDEO)

NULL NULL
18/12/2015

Presidentja Atifete Jahjaga u shfaq shumë kritike të enjten në fjalimin e saj të fundit para deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

E ashpër, presidentja ishte edhe një ditë më vonë para akademikëve të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Në Akademi e para e shtetiti, kritikoi pozitë e opozitë.

Ajo tha se argumenti i dialogut nuk mundë të zëvendësohet me forcë dhe dhunë.

Kronikë nga Lidnita Dedinca.