Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Jack Nicholsoni shihet pas dy vjetësh

NULL NULL
14.04.2023 13:57

Aktori legjendar Jack Nicholson është fotografuar për herë të parë pas dy vjetësh.

Herën e fundit kur ai ishte parë në publik ishte në tetor të vitit 2021 ku bashkë me djalin e tij ndiqte Los Angeles Lakersat.

Ai është fotografuar nga paparacit teksa po qëndronte në shtëpinë e tij luksoze në Beverly Hills.

Ylli i Chinatown, sipas disa raporteve, i kishte bërë merak miqtë e tij se mund të vdesë i vetëm ashtu siç kishte vdekur dikur komshiu i tij, legjenda tjetër, Marlon Brando.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.