Ja syzet për 2015 - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja syzet për 2015

NULL NULL
18/05/2015
Rrezet e diellit tani do të lëshojnë por ju gjithsesi do të bëni rrugë të gjata, do të shkoni në pushime, do të punoni, do të shëtisni apo gjëra të tilla e smund të anashkalojmë që rrezet e diellit do të jenë të dëmshme për sytë tuaj dhe patjetër që do të përdorni dhe syze.

Syzet janë gjoxha në trend me lloje prei më të ndryshmeve, ato përveq që u ndihmojnë në mos rrezikimin e syve tuaj, syzet mund edhe të i përshtatni me veshjen apo stilin tuaj në ndonjë rast të veçant apo edhe thjeshtë kur bëni një shëtitje të shkurtër,transmeton klankosova.tv

Ja disa lloje të syzeve që mund të ju ndihmojnë në zgjidhjen tuaj.

syz

syte

Syze

syz1