Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Si u festua Shën Gjergji në Prizren

NULL NULL
06.05.2015 14:22

Qytetarë të shumtë të  Prizrenit  e kanë shënuar një nga manifestimet kryesore që mbahet për nder të ditës së “Shën Gjergjit”.

Ata  u tubuan  pranë Tyrbes së Karabashit (Kryeziut) për të kremtuar ditën që konsiderohet se ndan periudhën e ftohtë me atë të ngrohtë të vitit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.