Kështu duket helikopteri i aksidentuar i EULEX-it - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kështu duket helikopteri i aksidentuar i EULEX-it

NULL NULL
14/05/2015
Klan Kosova ka siguruar fotografi në të cilën shihen pjesë të helikopterit që u aksidentua para dy ditësh në zonën e aeroportit të Prishtinës "Adem Jashari".

Pjesë të helikopterit të kontraktuar nga EULEX-i kanë përfunduar në kontejner.

Klan Kosova ka siguruar fotografi në të cilën shihen pjesë të fluturakes që u aksidentua para dy dite në zonën e aeroportit të Prishtinës.

Në këtë aksident përveç dy pilotëve në bord ishin edhe një mjek e një infermier.

Njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe ishte dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.Klan Kosova.

klankosova.tv 

Klan Kosova 2 Klan Kosova 3 Klan Kosova 4