Ja si do të dukeshin bukuroshet po të kishin mjekra - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja si do të dukeshin bukuroshet po të kishin mjekra

NULL NULL
23/05/2015

Gratë me qime në fytyrë, asnjëherë nuk kanë pasur  motive me qëllim dallimi në garën brutale të bukurisë, derisa u shfaq Conchita Wurst fituesi/ja e vitit të kaluar të Eurovisionit dhe tregoi se mjekra mund të jetë një detaj interesant në fushën e modës, transmeton Klan Kosova.

Dhe ndërsa mjekra ka filluar të bëhet një vlerë absolute, ajo  ” duhet të jetë ” trendi i sezonit.

Më poshtë mund të shihni një video interesante se si duken” modelet ” me mjekër si yjet e botërore:  Madonna , Oprah Winfrey , Miley Cyrus , Katy Perry . / klankosova.tv