Ja se si do të duket princesha Charoltte e rritur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja se si do të duket princesha Charoltte e rritur

NULL NULL
19/05/2015

Ajo ka lindur vetëm para disa javësh dhe tashme ka nisur të krijohet fytyra e saj në moshën madhore.

Krijimi i imazhit të saj është bazuar në disa nga foto të William dhe Kate, të gjyshërve të saj, Charles dhe Diana, Michael dhe Carole.

Fotografia u krijua nga një ekip ekspertësh, që kanë ndihmuar policinë amerikane në identifikimin e personave të zhdukur prej shumë kohësh.

“Mendohet se Charlotte do të jetë kështu në moshën 18-vjecare dhe me një fizik atletik të gjatë si mamaja e saj, Kate dhe si të dyja gjyshet”- shpjegon një nga anëtarët e skuadrës, Jovey Mae Hayes.