Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ja paska vlejt pritja” thotë Ganiu sapo hyri Kaderi (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:57

Me të hyrë banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, Kaderi ka marrë vëmendje goxha të madhe nga banorët e tjerë.

Prej tyre që u shpreh më së shumti ishte Ganiu. Ai tha se më nuk ka nevojë të bëhen hyrje të tjera në shtëpi dhe se mjafton Kaderi.

Bile ai në një moment u shpreh: “Ja paska vlejt pritja”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.