Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ja Domeniku ja Blero”, Adri komenton pyetjet që iu parashtruan në darkën e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 16:28
adri

Banori i Big Brother VIP Kosova, Adri ka folur për darkën e të nominuarve.

Ai ka komentuar disa nga pyetjet aty, përcjell Klankosova.tv.

“Ja Domeniku ja Blero”, është shprehur ndër të tjera Adri.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.