Ja çka mund të ndiqni sonte në Edicionin Special në Klan Kosova - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja çka mund të ndiqni sonte në Edicionin Special në Klan Kosova

NULL NULL
20/04/2020

Sonte në Edicionin Special në Klan Kosova do të diskutohet për zhvillimet e fundit lidhur me pandeminë Covid-19 ashtu si edhe ato politike.

Duke filluar nga ora 23:00, do të ketë lidhje direkte nga karantina në Qendrën Studentore, po ashtu edhe nga Komuna e Vitisë, si dhe do të bisedohet edhe me mjek nga diaspora.

Për të diskutuar për situatën politike e ftuar është Fatmire Mulhaxha-Kollçaku.

Gjithashtu do të ketë intervistë edhe me Nik Gjeloshajn, Kryetar i Tuzit.

Na ndiqni në Klan Kosova.