Ja çka mund të ndiqni në edicionin e sotëm të emisionit "Ora e Pasdites" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja çka mund të ndiqni në edicionin e sotëm të emisionit “Ora e Pasdites”

NULL NULL
20/04/2020

Sot tek Ora e Pasdites, do të bisedojmë por edhe do t’ ju argëtojmë nën tingujt e njërit prej zërave më të mirë në Kosovës, Edi Furra.

Por, si po i kalon këto ditë karantine ky artist e kuptojmë vetëm gjatë bisedës.

Ndërsa gazetarja, Adea Grezda flet më shumë rreth krijimeve filmike dhe dokumentarëve kushtuar pandemisë.

Se nga cilët regjisorë të huaj dhe ata vendor po realizohen këto filma ju tregojmë përmes rrëfimit të saj.

Mos i harroni kuriozitet me Lumin dhe lajmet interesante me Delinën, të mirat e bimës së artiçokës me Gentën.

Ora e Pasdites, nga 16:35, vetëm në Klan Kosova.

Qëndroni me ne!