Ja cilët deputetë të Opozitës janë në sallën e Kuvendit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ja cilët deputetë të Opozitës janë në sallën e Kuvendit

NULL NULL
17/12/2015

Në seancën e sotëm pritet  që presidentja Jahjaga t’i drejtohet deputetëve në fjalimin e saj vjetor.

Tashmë në sallë kanë mbërritur shumica e deputetëve të koalicionit pozitar, por në seancë pavarësisht lajmërimit që Opozita do ta bojkotoj seancën, në sallë gjenden tre deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi, Besa Baftiu dhe Rexhep Selimi,njofton Klan Kosova.