19:06, 14 Mars 2019

Për Ledrin e kemi ditur që pos muzikës, talent ka edhe në basketboll. Por pak prej nesh e kemi menduar se reperi  mund të jetë edhe një skiator i aftë.

Në Instagram ai e ka postuar një video të tij të realizuar në Brezovicë, së cilës ia ka bashkangjitur edhe një përshkrim humoristik: “Kur ajo tthot jom vet shpi”.

View this post on Instagram

Kur ajo tthot jom vet nshpi 😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ndryshe, kënga e fundit e tij në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Lyrical Son – “Menemadhe”, është shndërruar në hit të kësaj periudhe kohore.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë