J Balvin performon sonte në Sunny Hill (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

J Balvin performon sonte në Sunny Hill (VIDEO)

NULL NULL
05/08/2022

Reperi kolumbian J Balvin sonte do të performojë në Sunny Hill.

Balvin është njëri ndër reperët më të dëgjuar dhe transmetuar në botë në vitet e fundit dhe bashkë me Dua Lipën, që performoi mbrëmë, janë emrat kryesorë të këtij edicioni.

Balvin madje vetë e ka paralajmëruar performancën e tij në festival, ku e ka bashkëngjitur edhe flamurin e Kosovës.

Klan Kosova është sponsor medial i edicionit të sivjetmë të festivalit.