Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Izmir Zeqiri i Zubin Potokut s’del në punë: Më duhet pushim (VIDEO)

NULL NULL
27.05.2023 13:49

Kryetari i ri i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri, ka bërë të ditur se sot dhe nesër nuk do të dalë në punë.

Gazetarja e Klan Kosovës, Qëndresa Tërshani, ka bërë të ditur se Zeqiri ka thënë se i duhet pushim në këto dy ditë fundjave.

I pyetur nëse do ta takojë ministrin Xhelal Sveçla, i cili po qëndron në pjesën veriore të vendit, i njëjti nuk e ka pohuar e as mohuar se sot gjatë ditës mund të ndodh një takim i tillë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.