Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Itali: 38-vjeçarja shqiptare vritet me thikë

NULL NULL
20.04.2023 08:28
Carabinieri
Carabinieri

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Pavia të Italisë.

Brenda banesës së saj është gjetur pa shenja jete një 38-vjeçare shqiptare.

Sipas media italiane ajo dyshohet se është vrarë me thikë.

Siç raportohet viktima është Anila Ruci.

Përpos saj i plagosur ka mbetur edhe vëllai i saj, i cili kishte qenë jashtë shtëpisë së saj, përcjell Klankosova.tv

Nuk dihen ende motivet e kësaj rasti tragjik, e po ashtu as personi/at që mund të jenë të përfshirë.

Po zhvillohen hetimet lidhur me rastin/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.