Isufi flet pas mbledhjes së Kryesisë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isufi flet pas mbledhjes së Kryesisë

NULL NULL
06/09/2018

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Ahmet Isufi ka deklaruar se sërish nuk pati gatishmëri për të vazhduar me seanca.

“Kjo tregoi që  kemi të bëjmë me interesa politike. Ne ofruam variante, nuk pat gatishmëri. Ofruam të mbahen seanca njëra pas tjetrës nuk pat përsëri gatishmëri. Kemi të bëjmë me një politikë që  do të rrëzojë Qeverinë dhe të vij në pushtet”, tha Isufi.

Këto komente ai bëri pas mbledhjes së Kryesisë që zgjati më shumë se dy orë e që nuk u arrit asnjë ujdi.