Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Isufi: Ekipi i Unitetit të aprovohet në parlament

NULL NULL
06.09.2018 11:58

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi ka deklaruar se janë të gatshëm të bashkëpunojnë me opozitën që të kompletohet ekipi negociator.

“Ka dallim mes pozitës dhe opozitës. Është caktuar mbledhja e kryesisë, ftojmë opozitën të bisedojmë për ekipin negociator dhe platformën. Jemi të gatshëm të bashkëpunojmë si të bashkuar, si Kosovë. Ata nuk ishin të gatshëm të kompletojnë ekipin. Ne kërkojmë që ekipi i unitetit të aprovohet në parlament”, shtoi ai.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.